پزشک و مشاوره

تخفیف بالای

circles

درباره طلسم

سبد خرید شما خالی است.
ریزش مو

طلسم ،ضمن سالها تلاش و تجربه متخصصین و دانشمندان ایرانی در سال 1385 با هدف تولید محصولات مراقبت از پوست و مو،رسما فعالیت خود را آغاز نموده این گروه پس از کسب مجوزهای لازم از وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی و در پرتو تلاش و تحقیق متخصصین در زمینه شناخت خواص گیاهان و مواد موثر طبیعی،موفق به دریافت نتایج معجزه آسا و مفتخر به کسب گواهی ثبت اختراع گردید.

ما با استعانت از خداوند متعال و ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و با بهره گیری از سیستم تحقیق و توسعه توانسته تعدادی از اقلام دارویی کمیاب مورد نیاز بخش درمان کشور،نظیر داروی سرطان و بیماریهای نادر که هم اکنون با هزینه های بالا وارد کشور می شود را نمونه سازی و در اختیار جامعه پزشکی قرار دهد.

این مجاهدت ها کسب عنوان فن آفرین برتر در هشتمین جشنواره فن آفرینی شیخ بهایی و کار آفرین برتر کل کشور در سال 1391 و برند برتر کشور در اولین همایش ملی برند  های دانش بنیان در سال 92 را نیز به ارمغان آورده است.
تمامی محصولات ما با بهره گیری از جدیدترین و موثرترین فرآورده های گیاهی دارویی در فرمول های منحصر به فرد گرد آوری شده ایند و با دارا بودن بهترین لابراتوارهای تحقیق و توسعه در زمینه محصولات کازمتیک،خدمتی نوین در راستای سلامتی و زیبایی هم میهنان گرامی و ارتقا علمی کشور می باشد.

لابراتوار تخصصی  پس از طی چندین سال مطالعات بالینی و فارماکولوژِ بر روی بیش از هزاران نفر جامعه آماری با افتخار محصولی کاملا گیاهی و بدون عوارض تولید نموده است که میتواند جایگزین محصولات شیمیایی در دنیا باشد و عوارض محصولات شیمیایی را ندارید و به همین علت مورد توجه جهانیان قرار گرفته و می تواند نقطه شروع خوبی در صنعت تولید،خود کفایی و صادرات کشور باشد.

حالیه با توجه به چالش های اقتصادی اخیر و در راستای برطرف نمودن وابستگی به واردات و تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و به پشتوانه اندوخته های علمی خود در خصوص داروهای گیاهی و علی الخصوص لوسیون گیاهی تقویت کننده موی سر طلسم،در مسیر ثبت جهانی قرارگرفته است.

این مجموعه مفتخر است پس از سه سال اولین داروی گیاهی رشد موی سر را به جامعه پزشکی هدیه نماید.اطلاعات بیشتر متعاقبا اعلام خواهد شد

دیدگاه‌ها

  • دیگر افتخارات شرکت شهد آرا کاسپین
  • کار آفرین برتر سال های 1391 و 1392 کل کشور ی و استانی
  • فن آفرین برتر هشتمین جشنواره فن آفرینی شیخ بهایی
  • کسب نشان سه ستاره کیفیت در همایش کیفیت ایران
  • مدیر برتر  سال 1392 در اجلاس یکصد مدیر برتر ایران
  • برند برتر در اولین همایش ملی برند

معرفی اتسز

مقاله ها

مقالات


لوسیون معرفی

-

   

واتس آپ

ارسال پیامک

        

جهت تماس کلیک کنید

      

 

تلفن دفتر مرکزی و فروش :

021-44285807

سامانه پیام کوتاه : 500057076215297